İletişim

Google Harita
Facebook

Tel: (242) 874 2146
Faks: (242) 874 2261
Cep / Whatsapp: (535) 592 1236
E-posta: mehtappension@gmail.com

MUĞLA-DALAMAN HAVALİMANI:
Havalimanından Üçağız'a oradan da ücretsiz teknelerimiz ile 10 dakikada Kaleköy'e varabilirsiniz.

ANTALYA HAVALİMANI:
Antalya Havalimanı’ndan Üçağız'a taksi ile, Üçağız'dan da pansiyonun ücretsiz tekneleriyle Kaleköy,Mehtap Pansiyon'a ulaşabilirsiniz.

KAŞ:
Deniz yolu ile ulaşmak isterseniz sabah 9:30 – 10:00 gibi hareket eden tekneler ile 3 saat gibi, uzun fakat oldukça zevkli bir yolculukla Kaleköy'e varabilirsiniz. Teknelerin tabanlarının cam ile kaplı olması, Batıkşehir'e varıldığında size görülmeye değer bir dip manzarası sunuyor. Kaş üzerinden karayolu ile Üçağız'a, oradan da gene kiralık tekneler ile 10 dakikada Kaleköy'e ulaşabilirsiniz. (Kaş - Üçağız arası 31 km.'dir )

DEMRE:
Demre, Kaleköy'e ulaşmanın en kestirme yolunun başlangıç durağıdır. Tekne kiralayabilir ya da taksi ile Kaleköy’e ulaşabilirsiniz. Tekne kiralamanın avantajı, kiraladığınız tekneyi kaptanıyla birlikte gün boyu geziler için kullanabilirsiniz. (Demre - Üçağız arası 12 km'dir)

Üçağız’dan Mehtap Pansiyon’u arayarak ücretsiz bot servisinden yararlanabilir ve Mehtap Pansiyon’a ulaşabilirsiniz. Bunun dışında bulunduğunuz yerden bizi aradığınızda taksi temini konusunda yardımcı olunmaktadır. Mehtap Pansiyon’da kaldığınız süre boyunca civardaki tekne turlarına katılım konusunda da yardımcı olunmaktadır.

Her türlü soru, görüş ve önerileriniz için bize soru sormaktan çekinmeyin.