Hizmetler

Yılın 365 günü hizmet veren Mehtap Pansiyon, sadece yaz aylarında değil kış aylarında da yerli ve yabancı turistleri ağırlıyor.

Konaklama
Pansiyonda toplam 10 oda yer alıyor. Odalarda ise 1 ve 2 kişilik iki adet yatak bulunuyor. Odaların hepsinde banyo, tuvalet, klima mevcut. Odaların önünde bulunan geniş taraçalardaki sedirlerde oturarak Kekova’nın doyulmaz güzelliği seyretmek de mümkün. Mehtap Pansiyon’daki tüm konaklamalar kahvaltı hizmetini de içeriyor.

Kamp alanı
Geniş bir alanda kurulu Mehtap Pansiyon ayrıca müşterilerine kamping olanağı da sunuyor. Kamp alanında su, elektrik, duş, wcnin yanısıra Mehtap Pansyon’un diğer hizmetlerinden yararlanabilme imkanı da mümkün.

Restoran
Mehtap Pansiyon’un açık hava restoranında, Kekova’nın seyre doyum olmaz güzelliklerini ağustos böceklerinin şarkıları, kekik ve adaçayı kokuları eşliğinde seyrederek, her öğünde keyifli ve lezzetli yemekler yiyebilirsiniz.

Mehtap Pansiyon’da sunulan bütün deniz ürünleri, Mehtap Pansiyon ailesi tarafından doğadan sağlanmakta. Bu yüzden sunulan deniz ürünleri her daim taze ve lezzetli. Restoran mutfağında bulunan taşfırında pişen ev yemeklerinin ve ekmeğin, benzerlerinden daha lezzetli olduğunu göreceksiniz.

Restoranda tadabileceğiniz deniz ürünleri;
Papaz balığı Girida Mercan Barbunya Orfoz Lagos Kefal Istakoz Ahtapot

Tarihsel Gezi ve Günlük Deniz Turları
Çevredeki doğal ve tarihi güzelliklerin gezilebilmesi amacıyla pansiyona ait ve misafirlerin hizmetine açık olan tekneler bulunuyor. Bu sayede, Mehtap Pansiyon Ailesi rehberliğinde, çevredeki doğal ve tarihi güzellikleri keşfedebilirsiniz. Ayrıca pansiyona ait kanolarla yakın çevredeki koyları oldukça serin bir yolla gezebilirsiniz.